Ma ei soovi olla õige ja hea, ma soovin olla ühenduses!

... Selline teadmine haaras mind täna. Mulle tundub, et kõik ained ja tegevused on asendus tõelisele ühendusele enda ja teistega. Ma tajun mingit sisemist kutset, mis on nagu õhetav marrasnahk, mida ei saa sügada... Kellega ma tahan olla ühenduses ja miks ma seda nüüd alles väljendan?
Loe lisaks

KUIDAS SULATADA PINGEID - ÕRNALT VÕI TUGEVALT ?

Massaažiteraapia kvaliteeti hindab nii mõnigi just selle tugevuse järgi. Kui massööri käed teevad mulle haiget, siis järelikult suudab ta mu kehale piisavalt mõju avaldada ja mind seeläbi aidata. On see tõsi? Eva Reich, õrna bioenergeetilise lähenemise juurutaja, on välja toonud mitmeid põhjuseid, miks just õrn lähenemine võib inimest kiht- kihilt avada, mitte jõuline. Üks peapõhjuseid on turviste ehk armoreeringu olemasolu.
Loe lisaks

Kes on Kadri?

Kadril on kogemus, et tervis ja heaolu on miski, mida tuleb iseseisvalt üles ehitada. Tema lugu algas korduva läbipõlemise, teismeea depressiooni, müstilise soolehaiguse, lakkamatult valutava keha ning mittetoimivate õpitud mustrite järgi elamisega. Need pikantsed elamused viisid ta selleni, et ta tegi otsuse võtta vastutus oma elukäigu eest lõpuni enda kätesse. 

Tulemuseks on olnud kirglik ja ärksameelne õpiaeg ning justkui "eriüksuslase" treening oma sisemise maailma juhtima õppimisel. See, mida ta nüüd saab pakkuda teistele, olles pika ringiga ja rikkaliku "teemoona"-pagasiga kodus tagasi, on leitav siit lehelt: Bodywork.ee. Teekond jätkub.

Loe lisaks

Kehast võõrdumise seos sidekoega?

Tavaliselt on keha tuntav siis, kui miski endast märku annab- valu või naudingu kujul. Seda, et mul on selg, peegeldab juba see lause, mida ma ütlen, kui selg valutab: "Ai, mul on selg...!"

Hoopis huvitavam on olukord siis, kui mu kehas on tuimus! Kuidas saan ma tunda midagi, mis on tuim?

Loe lisaks