Kombineeritud kehatöösessioon

Mida ühel viisil ei saa, saab teisel. Kombineeritud kehatöösessiooni võlu seisneb hetkel kõige asjakohasemate meetodite rakendamises. 
Olen veendunud, et tõeline tervenemine toimub inimese enda sisemiste tervisejõudude käivitumisel ning vajalikud elemendid, mida kõrvalolija saab lisada, on turvaline keskkond, puhas teadlikkus ja teinekord ka hästi sihitud impulss.

Kombineerin Resistance Flexibility sidekoeteraapiat sageli MER-massaaži peene skulptoritööga, lisades lõpetuseks Kranio elemente, mis seovad lõppfaasis kõik kehapiirkonnad tuntavalt üheks fluiidseks tervikuks ja annavad sügava maanduse. 
Vahel pühendan aega ka mashing-ule ehk jalataldade abil masseerimisele ja keha peal kõndimisele, et vereringele ja ainevahetusele veelgi hoogu juurde lisada.

Sageli annan mõned sobivad Resistance Flexibility võimlemisharjutused koju kaasa. Vahel lisan juurde mõne emotsionaalse vabaduse tehnika, näiteks SRI, Somato Respiratory Integration.

Minu eriline tänu kuulub Network kiropraktikule, dr DuBourdieu'le. Just tema juhendatud SRI tehnikatel ning Network Spinal Analysis meetodil on minu jaoks olnud teednäitav roll, sest tänu kahekuulisele programmile tema office'is USA-s kasvasin ma välja varjatud emotsionaalsest ohvrirollist ja süüdistavast hoiakust elu suhtes(!). Võtsin vastutuse oma heaolu eest enda kätesse. Keha ja meele seos sai huvitavast teooriast käegakatsutavaks faktiks.

Igaühel, kes tuleb sessioonile, on mingi varjatud, teadvustamata vajadus, lisaks esitletud vajadusele. Parim tulemus on see, kui leiame hingest üles need kohad, mis tegelikult vajavad puudutust, hoitust ja teadvustamist, kuid ei ole teadnud seda paluda! See on tavaliselt sõnatu protsess ning tulemus selgub inimese jaoks sageli mõnd aega hiljem.

- plõks! Ja ongi teadvustatud. Ükski nähtus, mida teadvustad, ei ole enam võimeline Sinu üle lõpuni valitsema.


Eelmine
Kraniosakraalteraapia

Vastused puuduvad

Email again: